Analistler 3 Altcoin Belirledi: Ralli Beklentisi Var!

Birçok analist Bitcoin’in yeni düşük seviyeler bulabileceğini tahmin ederken, bazı altcoin projelerinin hızla yükselmesini bekliyor. İşte analistlerin ralli potansiyeli gördükleri 3 altcoin projesine ilişkin analizleri.

Ralli potansiyeli olan ilk altcoin Polygon (MATIC)

Polygon fiyatı, yükselen kanalın alt desteğinin çok üzerinde güzel bir eğri görüldüğü için olumlu bir hareket yapmaya çalışıyor. Önceki günün fiyat düşüşünün ortasında, varlığın 0,7 doların altına düşmesi bekleniyordu. Ancak güncellenen enflasyon oranlarının daha da yükselmesi beklendiğinden, MATIC fiyatını içeren kripto alanı buna göre hareket ediyor.

Önemli oynaklık hızla yaklaşırken, MATIC fiyatının 0,86 doların üzerine çıkması muhtemel. Uzun bir yükseliş durumunda 0,9 doların üzerine çıkması olası. Bununla birlikte, bir geri çekilme de mümkün. Ancak boğalar dengeli görünüyor ve MATIC fiyatını 1 dolar seviyelerine yükseltmeye çalışıyorlar.

İkinci altcoin ise Ethereum rakibi Cardano (ADA)

Cardano’nun fiyatı, 0,5 dolardan reddedildikten sonra 0,45 doların altındaki düşük desteği test etme yolundaydı. Bununla birlikte, yaklaşan olay kayda değer bir yükseliş ivmesine neden olmuş gibi. Bu nedenle satın alma hacmi iyi bir marjla yükseldi. Ayrıca, önümüzdeki 24 ile 48 saat, varlığın düşüş modelini kırmak ve yükselmek için altın bir fırsat veriyor. Bu nedenle ADA fiyatı için oldukça önemli olabilir.

Grafikte görüldüğü gibi, altcoin azalan üçgenin zirvesine çok yakın. Sonuç olarak, fiyat daha düşük desteğe ulaşmak için önceden belirlendi. Yaklaşan oynaklıkla birlikte, varlığın başlangıçta 0,5 doların üzerindeki kayıp seviyesini yeniden kazanması mümkün. Bununla birlikte, altcoin bu seviyelerin üzerinde başarılı bir şekilde devam ederse, 1 doları hedefleyen önemli bir sıçrama muhtemel.

Bu bir ETH boğa rallisi işareti mi?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, yakın zamanda Ethereum fiyatı önemli bir artış yaşadı. Aynı zamanda direnci sağlam bir şekilde tutabiliyor. Son birkaç gündeki fiyat düşüşü nedeniyle altcoin, yükseliş etkisini ortadan kaldırmaya daha yakın. Bununla birlikte, günümüz fiyat hareketi, bir kırılmadan sonra 1.800 dolar veya üzerini hedefleyen yükseliş bayrağı içindeki seviyeleri yeniden kazanma olasılığını gösteriyor. ETH fiyatı en yüksek seviyelerinden yaklaşık %90 düştü. Son toparlanmayla birlikte altcoin, kaybedilen pozisyonları geri kazanmak için parabolik bir eğri oluşturmuş gibi görünüyor.

Bununla birlikte, varlığın başlangıçta 1.800 dolardaki ve daha sonra 2.000 dolardaki kritik direnci aşması gerekiyor. Ayrıca, yaklaşan Merge’ün önemli bir oynaklığa neden olması mümkün. Diğer yandan traderlar da Merge öncesinde kendilerini hazırlıyor gibi.

Büyük borsa çıkışları ne anlama geliyor?

Borsalardan büyük ETH çıkışları kaydediliyor. Platform, yakın geçmişte önceki tüm seviyeleri aşan en yüksek çıkışı kaydetti.

Son fiyat düşüşü sırasında, 22 Temmuz’da 600 bin ETH’den fazla borsalardan büyük bir çıkış oldu. Bu nedenle, borsalardaki denge 20,6 milyon dolara kadar düştü. Bu, önemli bir sıçrama beklendiğinden, ETH 2.0 birleşmesinden önce varlığı maksimuma toplayan traderları açıkça gösteriyor.

Lider altcoin günlük aktif adreslerinde yükseliş var

Öte yandan, günlük aktif adreslerin zirve yapmasıyla platform üzerindeki hareketlilik yoğunlaştı. Ethereum, 8 ayın en yüksek seviyesine ulaşmak için yaklaşık 36.636.726 adres kaydetti.

Bu nedenle, göstergelerin çoğu şu anda Merge öncesinde Ethereum fiyat rallisi için önceden belirlenmiş önemli bir artışa işaret ediyor. Analistlere göre, önümüzdeki günlerde altcoin için yaklaşık %25’lik iyi bir artış hızla yaklaşıyor.

Related Posts

Çiftçilere güzel haber! Düşük faizli kredinin süresi uzatıldı

Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerince tarımsal üretime dair düşük faizli yatırım ve işletme kredisi kullandırılması uygulama tarihi bir …

Alman hükümeti, mali yapısı bozulan Uniper’i kamulaştırmayı planlıyor

Alman hükümeti, Avrupa’yı saran güç krizi sürecinde Finlandiya kamu şirketi Fortum’un çoğunluk payına sahip olduğu Uniper’in kamulaştırılmasını …

İnşaat ustaları yurt dışına kaçıyor

Esra ÖZARFATBURSA – Son aylarda inşaat sektöründe “usta” olarak çalışan pek çok kişi yurt dışındaki inşaat işlerini kovalamaya başladı. Sektör …

Bakan Varank: 6 ‘unicorn’umuzdan 3’ü oyun ve yazılım firmaları

Bakanlıktan yapılan açıklamaya nazaran, iştirakçilerin Bilişim Vadisi’nde uykusuz geceler geçirerek kümeler halinde oyun tasarladıkları kampın …

Tarım Bakanlığı’nda deprem: Çok sayıda görevden alma

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın imzasını taşıyan atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Çok sayıda bakanlık ve kurumda …

Özel okullardan fırsatçılık: Günlük yemek bedeli 126 TL

Duruma isyan eden veliler, “Enflasyon her ay açıklanıyor. Erken kayıtla mayıs-haziranda tahsil edilen yemek parası ağustosta nasıl 2 katına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.