En güzel vajina yarışmasının birincisi Maite Sasdelli olay yaratan pozları ile milyonlar kazandı

Son dönemde sosyal medya gücünü önemli oranda arttırdı. Pek çok kişi sosyal medya sayesinde milyonlar kazanmaya başladılar. Nitekim bu kişilerin büyük bir çoğunluğu ise kadın. Nedeni ise oldukça açık. Geçtiğimiz yıl ilginç bir yarışma düzenlendi. Dünyanın en güzel vajinası yarışması. Şimdiye kadar ilk defa düzenlenen bu yarışmaya oldukça fazla katılım gerçekleşti. Nitekim katılanlar arasında Maite Sasdelli de yer alıyordu. Sasdelli yarışmayı açık ara puan farkı ile kazandı.

Sasdelli’nin yarışmayı kazanması ile birlikte şöhrette fazla gecikmedi. Sasdelli kısa süre içerisinde sosyal medyada milyonlarca takipçiye ulaştı ve tonla para kazanmaya başladı. Sasdelli’ye asıl parayı getiren platform ise OnlyFans oldu. Yarışmayı kazanan Sasdelli OnlyFans üzerinden binlerce takipçiye ulaştı ve aylık geliri milyon dolarları buldu. Evet yanlış okumadınız, milyon dolarlar.

En güzel vajina yarışmasının birincisi Maite Sasdelli olay yaratan pozları ile milyonlar kazandı

Muhtemelen Sasdelli, en güzel vajina yarışması yerine farklı bir yarışma kazansaydı, bu kadar büyük bir servete sahip olamayacaktır. Fakat kazandığı yarışma ona şöhretin yanında parayı da getirdi. Sasdelli, kendisine bir çok film ve dizi teklifi geldiğini fakat bunları kabul etmediğini dile getiriyor. Ayrıca Sasdelli vajinasının aylık bakım masrafının da 20 bin doları bulduğunu belirtiyor. O paraya 1 yıl boyunca geçinen aileler var. İlginç doğrusu.

Bu arada Sasdelli’nin olay pozları çok uygun olmadığı için sayfamıza koyamadık. Fakat dileyenler bu fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir