Yapımı 3 ay sürdü, Bahçeli’ye edildi! MHP lideri makam odasına asacak

Altınordu ilçesinde tasarım ayna yapım ve satışı üzerine faaliyet gösteren işyerini işleten Serkan Alper, Cumhuriyet’in 100’ncü yılında Atatürk tablosu yapmaya karar verdi.

10 kişilik ekiple birlikte yaklaşık 3 ay boyunca çalışma sürdüren Alper, at üzerindeki Atatürk tablosunu 3 boyutlu olarak tamamladı. Hazır hale gelen tablo sonrasında ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hediye edildi.

“TABLONUN DEVLET BAHÇELİ’YE KADAR ULAŞACAĞINI TAHMİN ETMİYORDUK”

Serkan Alper, 3 ay emek verdikleri tablonun MHP Lideri Bahçeli’ye ulaşmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Geçen yıllarda bir cami maketi yapmıştık ve herkes çok beğenmişti. Sonradan da Mustafa Kemal Atatürk’ün tablosunu yapmaya karar verdik ve ekip olarak başladık. Yapımı 3 ay kadar sürdü ve yaklaşık 10 kişilik ekiple birlikte tamamladık. Tabi Atatürk olunca biraz daha dikkatli çalıştık ve keyifli bir tablo oldu. Cumhuriyetin 100’ncü yılına özel bir tablo. Sonrasında MHP Fatsa İlçe Başkanımız Murat Kaçak ile birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hediye ettik. Devlet Bahçeli de tabloyu beğendi ve kendi makam odasına asılması için talimat verdi. Tablo çok güzel oldu ama Devlet Bahçeli’ye kadar ulaşacağını tahmin etmiyorduk, kendisine ulaşınca çok mutlu olduk” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx